conti_spa1250cl
conti_spa1250cl_2
conti_spa1250cl
conti_spa1250cl_2
CONTI SPA1250CL powerspan v-riem 1250 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1250
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1250 mm
  • Binnenlengte Li: 1204 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817654807
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1250CL
Lengte
1250
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1250 mm
Binnenlengte li
1204 mm