conti_spa1232cl
conti_spa1232cl_2
conti_spa1232cl
conti_spa1232cl_2
CONTI SPA1232CL powerspan v-riem 1232 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1232
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1232 mm
  • Binnenlengte Li: 1186 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671224
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1232CL
Lengte
1232
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1232 mm
Binnenlengte li
1186 mm