conti_spa1154cl
conti_spa1154cl_2
conti_spa1154cl
conti_spa1154cl_2
CONTI SPA1154CL powerspan v-riem 1154 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1154
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1154 mm
  • Binnenlengte Li: 1108 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817664837
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1154CL
Lengte
1154
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1154 mm
Binnenlengte li
1108 mm