conti_spa1107cl
conti_spa1107cl_2
conti_spa1107cl
conti_spa1107cl_2
CONTI SPA1107CL powerspan v-riem 1107 x 13 mm zwart
  • Lengte: 1107
  • Breedte: 13 mm
  • Richtlengte Ld: 1107 mm
  • Binnenlengte Li: 1061 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI POWERSPAN
  • Kleur (fabrikant): Zwart
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817671194
  • Artikelnummer leverancier: CONTI SPA1107CL
Lengte
1107
Breedte
13 mm
Richtlengte ld
1107 mm
Binnenlengte li
1061 mm