conti_k1516510
CONTI K1,5 165 10 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - K1.516510
 27,50 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 08/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Lengte: 165
  • Steek: 1,5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 165 mm
  • Aantal tanden: 110
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817239172
  • Artikelnummer leverancier: CONTI K1.516510
Lengte
165
Steek
1,5 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
165 mm