conti_k1512426
CONTI K1,5 1242 6 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - K1.512426
 51,64 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 26.
  • Lengte: 1242
  • Steek: 1,5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1242 mm
  • Aantal tanden: 828
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817239042
  • Artikelnummer leverancier: CONTI K1.512426
Lengte
1242
Steek
1,5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
1242 mm