conti_htd860030
conti_htd860030_2
conti_htd860030
conti_htd860030_2
CONTI HTD 600 8M 30 Conti Synchrobelt tandriem - HTD860030
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 600
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858890223
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD860030
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
600 mm