conti_htd143850115
conti_htd143850115_2
conti_htd143850115
conti_htd143850115_2
CONTI HTD 3850 14M 115 Conti Synchrobelt tandriem - HTD143850115
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 3850
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 3850 mm
  • Aantal tanden: 275
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894832
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD143850115
Lengte
3850
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
3850 mm