conti_htd331815
conti_htd331815_2
conti_htd331815
conti_htd331815_2
CONTI HTD 318 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD331815
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 318
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 318 mm
  • Aantal tanden: 106
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858898533
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD331815
Lengte
318
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
318 mm