conti_htd32859cxp
conti_htd32859cxp_2
conti_htd32859cxp
conti_htd32859cxp_2
CONTI HTD 285 3M 9 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD32859CXP
 16,29 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 498.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 285
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 285 mm
  • Aantal tanden: 95
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817048248
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD32859CXP
Lengte
285
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
285 mm