conti_htd142800115
conti_htd142800115_2
conti_htd142800115
conti_htd142800115_2
CONTI HTD 2800 14M 115 Conti Synchrobelt tandriem - HTD142800115
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2800
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2800 mm
  • Aantal tanden: 200
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858894290
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD142800115
Lengte
2800
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2800 mm