conti_htd8240020
conti_htd8240020_2
conti_htd8240020
conti_htd8240020_2
CONTI HTD 2400 8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - HTD8240020
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2400
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2400 mm
  • Aantal tanden: 300
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893293
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8240020
Lengte
2400
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2400 mm