conti_htd142310115cxa
conti_htd142310115cxa_2
conti_htd142310115cxa
conti_htd142310115cxa_2
CONTI HTD 2310 14M 115 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD142310115CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2310
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 115 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 2310 mm
  • Aantal tanden: 165
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817044059
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD142310115CXA
Lengte
2310
Steek
14 mm
Breedte
115 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
2310 mm