conti_htd32106
conti_htd32106_2
conti_htd32106
conti_htd32106_2
CONTI HTD 210 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD32106
 8,89 incl. BTW
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 210
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 210 mm
  • Aantal tanden: 70
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858891916
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD32106
Lengte
210
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
210 mm