conti_htd32856
conti_htd32856_2
conti_htd32856
conti_htd32856_2
CONTI HTD 285 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD32856
 9,56 incl. BTW
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 285
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 285 mm
  • Aantal tanden: 95
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858013110
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD32856
Lengte
285
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
285 mm