conti_htd31446
conti_htd31446_2
conti_htd31446
conti_htd31446_2
CONTI HTD 144 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD31446
 8,17 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 126.
  • Bezorging door DHL
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 144
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 144 mm
  • Aantal tanden: 48
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892302
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD31446
Lengte
144
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
144 mm