conti_htd8132830cxa
conti_htd8132830cxa_2
conti_htd8132830cxa
conti_htd8132830cxa_2
CONTI HTD 1328 8M 30 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD8132830CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1328
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 1328 mm
  • Aantal tanden: 166
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817042987
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8132830CXA
Lengte
1328
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
1328 mm