conti_gtr880062
conti_gtr880062_2
conti_gtr880062
conti_gtr880062_2
CONTI GTR 800 8M 62 Conti Falcon PD tandriem - GTR880062
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 800
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 800 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817585187
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR880062
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Nominale lengte
800 mm