conti_gtr142520125
conti_gtr142520125_2
conti_gtr142520125
conti_gtr142520125_2
CONTI GTR 2520 14M 125 Conti Falcon PD tandriem - GTR142520125
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 2520
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2520 mm
  • Aantal tanden: 180
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817583596
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR142520125
Lengte
2520
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Nominale lengte
2520 mm