conti_gtr8200036
conti_gtr8200036_2
conti_gtr8200036
conti_gtr8200036_2
CONTI GTR 2000 8M 36 Conti Falcon PD tandriem - GTR8200036
Productomschrijving:
  • High performance-RUBBER-TANDRIEM ontwikkeld voor een reeks extreem veeleisende aandrijvingen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Compatibel met CTD
  • Geluidsarm
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 2000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 36 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 2000 mm
  • Aantal tanden: 250
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817584593
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8200036
Lengte
2000
Steek
8 mm
Breedte
36 mm
Productlijn
CONTI FALCON PD
Nominale lengte
2000 mm