conti_gtr8179262
conti_gtr8179262_2
conti_gtr8179262
conti_gtr8179262_2
CONTI GTR 1792 8M 62 Conti Falcon PD tandriem - GTR8179262
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1792
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 62 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1792 mm
  • Aantal tanden: 224
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817584555
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8179262
Lengte
1792
Steek
8 mm
Breedte
62 mm
Nominale lengte
1792 mm