conti_gtr8112021
conti_gtr8112021_2
conti_gtr8112021
conti_gtr8112021_2
CONTI GTR 1120 8M 21 Conti Falcon PD tandriem - GTR8112021
Productomschrijving:
  • High performance-RUBBER-TANDRIEM ontwikkeld voor een reeks extreem veeleisende aandrijvingen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Compatibel met CTD
  • Geluidsarm
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1120
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1120 mm
  • Aantal tanden: 140
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817584272
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR8112021
Lengte
1120
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Productlijn
CONTI FALCON PD
Nominale lengte
1120 mm