conti_gtr14112090
conti_gtr14112090_2
conti_gtr14112090
conti_gtr14112090_2
CONTI GTR 1120 14M 90 Conti Falcon PD tandriem - GTR14112090
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -50 °C tot +95 °C
  • Lengte: 1120
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 90 mm
  • Productlijn: CONTI FALCON PD
  • Nominale lengte: 1120 mm
  • Aantal tanden: 80
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817582964
  • Artikelnummer leverancier: CONTI GTR14112090
Lengte
1120
Steek
14 mm
Breedte
90 mm
Nominale lengte
1120 mm