conti_dhtd580025
conti_dhtd580025_2
conti_dhtd580025
conti_dhtd580025_2
CONTI DHTD 800 D5M 25 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD580025
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 800
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 800 mm
  • Aantal tanden: 160
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD580025
Lengte
800
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
800 mm