conti_dhtd14161040
conti_dhtd14161040_2
conti_dhtd14161040
conti_dhtd14161040_2
CONTI DHTD 1610 D14M 40 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD14161040
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1610
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1610 mm
  • Aantal tanden: 115
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD14161040
Lengte
1610
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Nominale lengte
1610 mm