conti_ctd841612cxa
conti_ctd841612cxa_2
conti_ctd841612cxa
conti_ctd841612cxa_2
CONTI CTD 416 C8M 12 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - CTD841612CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Lengte: 416
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 416 mm
  • Aantal tanden: 52
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817041652
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD841612CXA
Lengte
416
Steek
8 mm
Breedte
12 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
416 mm