conti_ctd835221cxa
conti_ctd835221cxa_2
conti_ctd835221cxa
conti_ctd835221cxa_2
CONTI CTD 352 C8M 21 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - CTD835221CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 352
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 352 mm
  • Aantal tanden: 44
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817041645
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD835221CXA
Lengte
352
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
352 mm