conti_ctd14266020scc
conti_ctd14266020scc_2
conti_ctd14266020scc
conti_ctd14266020scc_2
CONTI CTD 14M 2660 20 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD14266020SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 2660
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 2660 mm
  • Aantal tanden: 190
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817284042
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD14266020SCC
Lengte
2660
Steek
14 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
2660 mm