conti_ctd141750125scc
conti_ctd141750125scc_2
conti_ctd141750125scc
conti_ctd141750125scc_2
CONTI CTD 14M 1750 125 C20/25 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD141750125SCC
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Lengte: 1750
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 125 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 1750 mm
  • Aantal tanden: 125
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817283892
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD141750125SCC
Lengte
1750
Steek
14 mm
Breedte
125 mm
Nominale lengte
1750 mm