conti_at57806gen3
CONTI AT57806GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 780 x 6 mm rood
 30,00 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 50.
  • Lengte: 780
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 780 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322584
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT57806GEN3
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
780 mm