conti_at578020gen3
CONTI AT578020GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 780 x 20 mm rood
 75,01 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 780
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 780 mm
  • Aantal tanden: 156
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817102674
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT578020GEN3
Lengte
780
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
780 mm