conti_at575010gen3
CONTI AT575010GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 750 x 10 mm rood
 43,04 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 750
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 750 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817100304
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT575010GEN3
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
750 mm