conti_at54558gen3
CONTI AT54558GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 455 x 8 mm rood
 24,88 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 37.
  • Lengte: 455
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 8 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 455 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817322140
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT54558GEN3
Steek
5 mm
Breedte
8 mm
Nominale lengte
455 mm