conti_at542012gen3
CONTI AT542012GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 420 x 12 mm rood
 31,44 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 25.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 420
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 420 mm
  • Aantal tanden: 84
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103190
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT542012GEN3
Lengte
420
Steek
5 mm
Breedte
12 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
420 mm