conti_at5150010gen3
CONTI AT5150010GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1500 x 10 mm rood
 76,08 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1500
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 300
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103343
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT5150010GEN3
Lengte
1500
Steek
5 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1500 mm