conti_at554550
CONTI AT5 545 50 Conti Synchroflex tandriem - AT554550
 109,25 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 545
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 545 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817108782
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT554550
Steek
5 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
545 mm