conti_at350150gen3
CONTI AT350150GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 501 x 50 mm rood
 164,09 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 501
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 501 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817281768
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT350150GEN3
Steek
3 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
501 mm