conti_at350132gen3
CONTI AT350132GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 501 x 32 mm rood
 114,56 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 501
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 501 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321556
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT350132GEN3
Steek
3 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
501 mm