conti_at350120gen3
CONTI AT350120GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 501 x 20 mm rood
 71,61 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 501
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 501 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321532
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT350120GEN3
Steek
3 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
501 mm