conti_at350116gen3
CONTI AT350116GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 501 x 16 mm rood
 57,29 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 501
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 501 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817281720
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT350116GEN3
Steek
3 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
501 mm