conti_at335112gen3
CONTI AT335112GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 351 x 12 mm rood
 40,38 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 351
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 351 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101288
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT335112GEN3
Steek
3 mm
Breedte
12 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
351 mm