conti_at325232gen3
CONTI AT325232GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 252 x 32 mm rood
 80,57 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 252
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 252 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321235
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT325232GEN3
Steek
3 mm
Breedte
32 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
252 mm