conti_at315032
CONTI AT3 150 32 Conti Synchroflex tandriem - AT315032
 63,04 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 150
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 150 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817113892
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT315032
Steek
3 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
150 mm