conti_at20150060
CONTI AT20 1500 60 Conti Synchroflex tandriem - AT20150060
 573,46 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Lengte: 1500
  • Steek: 20 mm
  • Breedte: 60 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 75
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817269896
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT20150060
Lengte
1500
Steek
20 mm
Breedte
60 mm
Nominale lengte
1500 mm