conti_at101350100
CONTI AT10 1350 100 Conti Synchroflex tandriem - AT101350100
 538,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
  • Lengte: 1350
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1350 mm
  • Aantal tanden: 135
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817121675
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT101350100
Lengte
1350
Steek
10 mm
Breedte
100 mm
Nominale lengte
1350 mm