carat_eb05142010
CARAT EB05142010 Brilliant betonboor 51 x 420mm 1/2" nat
  • Laser gelast, dus 100% garantie tegen lasbreuk.
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 51 mm
  • Lengte: 400 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452022740
  • Artikelnummer leverancier: CARAT EB05142010
Diameter
51 mm
Lengte
400 mm
Diameter
51 mm
Boordiepte
420 mm
Segmenthoogte
11.5 mm