bosch_1600a01th9
bosch_1600a01th9
bosch_1600a01th9
bosch_1600a01th9
BOSCH 1600A01TH9 diagonale zijkniptang 160 mm
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • 1x Zijkniptang
Productomschrijving
  • Handgereedschap Diagonal side cutter (1x Zijkniptang)
  • De softgrip en antislipranden zorgen voor comfortabel en veilig gebruik, vooral met één hand.
Voordelen
  • Stevige, duurzame zijkniptang voor professionele toepassingen
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 150 mm
  • Vonkvrij: Nee
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 4059952512563
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 1600A01TH9
Lengte
150 mm
Vonkvrij
Nee
Softgrip
Ja
Snijdiameter zacht
4 mm
Ontwerp met grote hefboomwerking
Ja
Snijdiameter hard
2,3 mm
Treksterkte hooghard staal
2030 N/mm²
Treksterkte rood koper
266 N/mm²
Snijdiameter middelhard
2,8 mm
Antislipschouders
Treksterkte ijzeren spijker
715 N/mm²
Snijdiameter hoge hardheid
2 mm