facom_19020cpesls
FACOM 190.20CPESLS kopkniptang met SLS bevestiging 200mm
Productomschrijving
  • 190.CPESLS - Kopkniptang
Kenmerken
  • Gereedschap uitgerust met een bevestigingsoplossing FACOM SLS waarmee ieder risico van incidenteel vallen uitgesloten wordt. FACOM heeft voor de oplossing van een sluitschalm gekozen voor bijzonder zwaar en/of omvangrijk gereedschap.? De snijvlakken zijn ontworpen om zuiver door alle soorten draad te knippen: zachte draden, moderne materialen en het maximum wordt bereikt op de pianodraad:- 190.16CPESLS: 2,0mm 210 kg/mm²- 190.20CPESLS: 2,5mm 200 kg/mm²? Minimale inspanning bij het knippen dankzij de verplaatste as en de vormgeving van de snijvlakken.? Lange levensduur dankzij het chroom molybdeen staal en de door middel van inductie geharde snijvlakken.? Ergonomische handgrepen van bimateriaal dat zeer bestendig is tegen chemische producten.? Verwijderbare terugstelveer.?
  • Uitvoering: verchroomd
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Type tang: Kopkniptang
  • VDE gekeurd: Nee
  • Vonkvrij: Nee
  • ESD: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Garantie leverancier: FACOM - 2 jaar (D2)
  • Lengte: 200 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
Type tang
Kopkniptang
Vde gekeurd
Nee
Vonkvrij
Nee
Esd
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Garantie leverancier
FACOM - 2 jaar (D2)
Lengte
200 mm