bahco_tawmb14340
BAHCO TAWMB14340 digitale moment- en hoeksleutel met Bluetooth, vaste ratelkop en geheugen, 17-340Nm
Productomschrijving:
  • Digitale moment- en hoeksleutel, Bluetooth, vaste ratelkop, met geheugen, 17-340Nm
Kenmerken:
  • Bluetooth realtime tweerichtings-gegevensoverdracht
  • Gratis Bahco Connect-app beschikbaar voor Windows 10, Android en iOS in 18 talen
  • Eenvoudig in te stellen en te gebruiken
  • Waarschuwing voor herkalibratie op basis van tijd en/of aantal cycli
  • Herhalingsoptie
  • Gegevens downloaden via de app
  • Koppeleenheden in Newtonmeter, kg.cm, dNewtonmeter, ft.lb, lb.inch en hoekeenheden in graden
  • Kan rechtsom en linksom worden gebruikt bij temperaturen tussen 5ºC en 42ºC
  • Geheugencapaciteit van 1500 meetwaarden en maximaal 50 voorinstellingen
  • Koppel, Hoek, Koppel en hoek, Koppel dan hoek, vooringestelde en taakmodi
  • Teller
  • Gegevens en ingesteld waardebehoud tijdens het vervangen van de batterij
  • Programmeerbare automatische uitschakeltijd
  • Meer geavanceerde configuraties en instellingen beschikbaar in de gebruikershandleiding
  • Nauwkeurig tot ± 2% rechtsom - 3% linksom tussen 20% en 100% van max. koppel
  • Nauwkeurig tot ± 4% rechtsom en linksom tussen 5% en 19% van volledige schaal
  • Visueel (dubbele LED's + LCD-display met achtergrondverlichting), audio- en trillingssignaal
  • 14 x 18 & 24 x 32 verwisselbare koppen voor meerdere toepassingen en veelzijdigheid
  • Volledig in metalen behuizing voor meer kracht en duurzaamheid
  • Eindkap met omgekeerde schroefdraad om AA-alkalinebatterijen in te sluiten (inbegrepen)
  • CE- en UKCA-markering
  • Made in de VS
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Min. aandraaimoment: 17 Nm
  • Maat aandrijfprofiel: 14 x 18 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • ESD: Nee
  • Max. aandraaimoment: 340 Nm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150489626
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO TAWMB14340
Min. aandraaimoment
17 Nm
Maat aandrijfprofiel
14 x 18 mm
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Esd
Nee
Max. aandraaimoment
340 Nm
Koppelbereik lb.in
150.5-3009 lbf·in
Breedte kop mm (d)
29 mm
Koppelbereik nm
17-340 N·m
Totale lengte mm (a)
610 mm