bahco_nsb041_8_25
BAHCO NSB041-8-25 momentsleutel, vonkvrij, koper beryllium, 5-25Nm
Productomschrijving:
  • Momentsleutel, vonkvrij, koper beryllium, 5-25Nm
Kenmerken:
  • Gemaakt van koper beryllium
  • Grote dubbele schaal in Nm/ft.lb
  • Omkeerbare ratelkop die alleen rechtsom kan worden bediend
  • Micrometer en hoofdschaal voor afstelling
  • Robuuste kunststof handgreep met een goed grip die duidelijk in en uitschakelt
  • Duidelijk geluidssignaal. De sleutel schakelt na gebruik altijd terug naar de beginstand.
  • Nauwkeurig ±6%
  • Ratel met 24-45 tanden, gemakkelijk van richting te veranderen
  • Geleverd in kunststof koffer
  • Antimagnetisch en sterk corrosiebestendig
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Min. aandraaimoment: 5 Nm
  • Maat aandrijfprofiel: 1/4"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • ESD: Nee
  • Max. aandraaimoment: 25 Nm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314150502769
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO NSB041-8-25
Min. aandraaimoment
5 Nm
Maat aandrijfprofiel
1/4"
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Esd
Nee
Max. aandraaimoment
25 Nm
Gewicht kg
0.42 kg
Breedte kop mm (d)
27 mm
Koppelbereik nm
5-25 N·m
Aandrijfvierkant
1/4"
Totale lengte mm (a)
290 mm